15 Nisan 2012 Pazar

2012 İzmir Kitap Fuarı

Heyecanla beklediğim İzmir Kitap fuarı sonunda bugün itibariyle başladı...İzmir’de her sene kitap deyince aklımıza gelen en güzel şey elbette kitap fuarı olur. Hoş kitap fuarları sadece ticari odaklı olmaya başladı,edebiyatı umursayan yok açıkçası. Kim neyi daha çok satarım derdine düşmüş durumda...Neyse

Her sene olduğu gibi bu sene de en büyük ilgi ve alakayı mizah dergileri ve çizerleri görüyor... Fuar bu yıl 14-22 Nisan tarihleri arasında olacak. Yaklaşık 350 yayın evini ağırlayacak olan fuar her zaman olduğu gibi İzmir Fuar Alanı’nda yapılacak.

Bu yıl 17. si düzenlenen fuarda heyecanla beklediğim,benim için büyük önem arz eden Özgür Gümüşsoy ile tanışacağım.Tabii diğer yazarları unutmamak gerekiyor...Kahraman Tazeoğlu,Murathan Mungan vs. yine heyecanla beklediğim yazarlardan... Fuarın onur konuğu ise Karşıyakalı Onur Aksoy.

Ve şunu da es geçmemek gerekir ki,kitaplar insanlara sevdirilmeli ticari amaç gütmemeli.Bu yıl ki kitap fuarında ticari amacın yerine kitapları tanıtmak,sevdirmek önem arz eder umarım.

İmza günlerini,saatlerini öğrenmek isteyenler: Tık...Tık...

2 yorum:

  1. bu kadar entellik fazla bana :D eheh. mimin var bu arada ofelya :D

    YanıtlaSil
  2. DARKO,

    entellik? peki :))

    bakıyorum mime :)

    YanıtlaSil

Şarkıma eşlik edin...

..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...